Головна <Главная страница <Бронювання готелів, трансферів та продаж квитків на концерти

Бронювання готелів, трансферів та продаж квитків на концерти

ПРОДАЖ КВИТКІВ НА КОНЦЕРТИ, ШОУ, КУЛЬТУРНІ ЗАХОДИ

 

Може бути додатковим приємним доповненням до будь-якої поїздки і відпочинку. Більшість туристів і не знають і не згадуються про можливість відвідати різні заходи відпочинку, якщо заздалегідь не сплановано.

   

ПОСЛУГА ТРАНСФЕР

Трансфер – це послуга, що надається туроператорами при покупці пакетного туру. Це зустріч в аеропорту і переїзд з аеропорту прильоту в місце проживання в період відпочинку / відрядження.

Але все більше туристів, які подорожують самостійно (бізнес поїздки, сім’ї з маленькими дітьми, великі компанії) хочуть комфорту, а не очікувати груповий трансфер, таксі в аеропорту. Тут на допомогу приходимо ми!

Також важливо звертати увагу, щоб трансфер був в дві сторони. Як правило пакетні тури йдуть або вже з трансфером в дві сторони, або зовсім без нього.

Наші послуги з надання трансферу можуть бути корисні Вам у разі якщо:

  • У Вашому турі якраз немає трансферу ми про це подбаємо, знайдемо за саму прийнятну ціну кращі пропозиції від місцевих транспортних компаній;

  • Ви самостійно плануєте подорож, і розумієте що без трансферу Вам не обійтися (велика сім’я / компанія / маленькі дітки);

  • придбали пакетний тур, але у Вас велика сім’я / колектив, і Ви не хочете чекати груповий трансфер, ми знайдемо оптимальний варіант для вашої компанії;

  • Ви VIP турист, і у Вас побажання по класу і марки автомобіля.

    Ми завжди раді будемо допомогти! Звертайтеся! Ваш комфорт важливий для нас!


БРОНЮВАННЯ ГОТЕЛІВ

Сьогодні в інтернеті існує безліч сайтів і платформ, за допомогою яких ви можете самостійно забронювати готель в іншій країні. На перший погляд це здається дуже зручним. Однак подивившись правді в очі завжди є ризик, що щось піде не так, і ви залишитеся без даху над головою.

Фахівці турагенції «HappyWay» допоможуть вам забронювати готель в будь-якій точці світу за вигідною ціною. Чому це необхідно робити саме у нас? 

  • Ми знаємо, як знайти підхід до людей і які готелі запропонувати кожному нашому клієнту. Ми даємо наші рекомендації на основі конкретних потреб і запитів;

  • Ми уважно відстежуємо всі ваші заявки на бронювання. Ми завжди запропонуємо найвигіднішу ціну, найкращі умови і найкраще розташування.

Якщо у вас залишилися певні питання стосовно наших послуг, можете задати їх нам особисто. Чекаємо вас за адресою: м.Рівне, вул. Чорновола 1 (за ЦУМом в прим. “Львівського круасану”), 3 поверх, офіс 317. Також ви можете зв’язатися з нами за телефоном: +380967857131 (Viber).