Головна <Статті < Готелі Туреччини з аквапарком

Готелі Туреччини з аквапарком

Найкраще – тільки попереду!

І в нашому ідеальному майбутньому точно мають бути водні гіркииии! Саме тому, ми підготували підбірку справді кльових готелів Туреччини з аквапарками. Зберігайте на майбутнє

   


ALI BEY CLUB 5* (Сіде)

5 гірок для дорослих. Дитячий басейн з антибактеріальним піском. Аква вежа з шістьма гірками, піратський корабель, а також гірки у вигляді слоника та жаби. Родзинка: басейн з бурхливою річкою, джакузі та гідромасажем. Бар та ресторан на території.


 

AQUAWORLD BELEK BY MP HOTELS 5* (Белек)

Цей готель – рай для басейноманів Тільки уявіть, на території розташовані аж 11 басейнів, 3 з них – для дітей. Є криті, відкриті з підігрівом та без. Крім того, гостям сподобаються: басейн з активною анімацією, релакс басейн та басейн тільки для дорослих. А що з гірками? Туристів зустрінуть 7 гірок для дорослих та комплекс водних гірок для дітей.

 

PALOMA ORENDA RESORT 5* (Cіде)

Новенький готель приготував для гостей найбільший у регіоні аквапарк Palomaqua. Усі гірки відрізняються одна від одної: є сімейні, є швидкісні, а є екстремальні. Усього в готелі 12 гірок для дорослих та 7 – для дітей.


CLUB MARVY 5* (Оздере)

 

 

Аквапарк готелю – це наче окрема планета, що наче потопає в зелелені. Родзинка: приголомшливий вид на море.

На гостей чекають 12 водних гірок різної складності для дорослих та дітей.

   

INFINITY BY YELKEN KUSADASI 5* (Кушадаси)

Особливість аквапарку в тому, що він знаходиться на окремій території (сусідній вхід від готелю). На території: 11 гірок для дорослих та ще 11 для дітей, басейн зі штучними хвилями. Також у аквапарку працюють бар та ресторан (за додаткову плату).