Головна <Миколаївська область

Миколаївська область

База відпочинку “СОНЯЧНА” с. Рибаківка 12 днів (10 ночей)

 

     Село Рибаківка розташоване в Миколаївській об-сті недалеко від Коблево. Рибаківка знаходиться в екологічно чистому регіоні, де немає розвиненої промислової інфраструктури. Красиві морські пейзажі, чисте море, сосновий ліс, пологе морське дно – такі фактори роблять привабливим літній відпочинок для сімей з дітьми та молоді.  База “СОНЯЧНА” знаходиться в 150 метрах від моря. Територія бази відпочинку добре озеленена, встановлений дитячий майданчик з качелями та гірками. Також на території є кухня для самостійного приготування їжі.

     До послуг відпочиваючих номери “Стандарт”: в номерах – балкон, холодильник, вентилятор, столик зі стільцями, шкаф, приліжкові тумбочки, нові ліжка з ортопедичними матрасами. Душові, санузли в окремому приміщенні на території. 

 

База відпочинку “ХВИЛЯ” с. Рибаківка 12 днів (10 ночей)

 

     До послуг відпочиваючих є номери “Стандарт” та “Комфорт”.

Номери “Стандарт” (3-4 місні): балкон, холодильник, телевізор, необхідні меблі, шкаф, тумбочки, санузел на території.

Номери “Комфорт” (2-3 місні): холодильник, телевізор, душ, туалет, умивальник, балкон або тераса, необхідні меблі, вентилятор/кондиціонер. 

   

База відпочинку “ДОРОЖНИК” с. Рибаківка 12 днів (10 ночей)

 

База “Дорожник” складається з одного двоповерхового корпусу на 20 номерів (3-х, 4-х місних). На базі є кухня для самостійного приготування їжі зі всім необхідним посудом. На території є дитячий майданчик. До пляжу 100 метрів. Територія бази добре озеленена, є мангал та альтанки. Душові, туалети, умивальники на території. 

В номері ЕКОНОМ: балкон або тераса зі столиком, холодильник, телевізор, необхідні меблі, кондиціонер, санузел на території. 

     

База відпочинку “ДЕЛЬФІН” с. Рибаківка 12 днів (10 ночей)

База знаходиться в живописному місці, 100 метрів до моря. Вздовж берега росте сосновий ліс. Територія бази відпочинку добре озеленена, встановлений дитячий майданчик з гірками та качелями. 

До послуг відпочиваючих є номери “Стандарт” в осноному корпусі зі зручностями на території бази. На базі відпочинку працює кафе з “лінією роздачі”, є невелика кухонна зона з газовою плитою (посуд має бути власний).  Номери “Економ”: балкон, холодильник, необхідні меблі, зеркало, коврик, шкаф, приліжкові тумбочки, туалети та душові на території. 

   

База відпочинку “ПЛАТАН” с. Рибаківка 12 днів (10 ночей)

До послуг відпочиваючих 3-х поверховий корпус на 40 номерів. На базі відпочинку є загальна кухня з необхідним посудом, де можна самостійно приготувати їжу та наявний дитячий майданчик. 

Номер “Стандарт” (2-3 місний) – 1 та 3 поверх: холодильник, телевізор, необхідні меблі, санузел.

Номер “Економ” (3-4 місний) – 3 поверх: необхідні меблі, холодильник, туалет, умивальник в номері. Душ на території. 

   

Пансіонат “ЧОРНОМОР” с. Рибаківка 12 днів (10 ночей)

Пансіонат має свій власний пляж протяжністю 100 метрів та ВІДКРИТИЙ БАСЕЙН (за дод.плату на релакс-зоні). Корпуси з номерами “Стандарт” та “Стандарт Покращений” знаходяться 350 метрів від моря (2 лінія) в затишному сосновому лісі, з дитячими майданчиками, альтанками, качелями та зоною барбекю. Номери “Напівлюкс” знаходяться на 1 лінії – 50 метрів до моря. 

На базі відпочинку працює столова та ресторан, де можна замовити харчування. Вартість харчування у столовій: 250 грн (ШВЕДСЬКА ЛІНІЯ РОЗДАЧІ на ВИБІР)

В номері “Економ”: необхідні меблі, балкон, умивальник, туалет в номері, душ з гарячою водою на поверсі. Телевізор та холодильник в холі. Можлива оренда холодильника – 30 грн / доба (1 лінія).

В номері “Стандарт”: необхідні меблі, балкон, умивальник, туалет та душ з гарячою водою, холодильник, вентилятор/кондиціонер. Телевізор на поверсі (2 лінія).

В номері “Напівлюкс”: необхідні меблі, покращений ремонт, санузел в номері, телевізор, холодильник, кондиціонер, балкон (1 лінія). 

 

База відпочинку “ІМПУЛЬС”, Коблеве 12 днів (10 ночей)

     БАЗА відпочинку “ІМПУЛЬС” знаходиться в молдавській частині Коблеве, 200 метрів від моря та піщаного пляжу. Територія доглянута та озеленена з безліччю квітів та дерев.

     Поблизу бази знаходятся: Аквапарк “Орбіта”, аквапарк “Коблеве”, дельфінарій, ринок, ресторани, магазини, відділення банків, аптеки. Для розміщення відпочиваючих на базі є 2-х – 3-х поверхові корпуси з номерами “Напівлюкс”(2-х, 3-х, 4-х місні) , “Економ” (3-х місні), 2-х місні модульні котеджі та 2-х-4-х містні дерев’яні будиночки.

     На території бази відпочинку є: інтернет, мангали, альтанки. На базі можна замовити 3-х разове харчування по меню в кафе-ресторані. – Напівлюкс (2-3-4-х місні): LCD телевізор, холодильник, кондиціонер, нові сучасні меблі, шафа для одягу, ліжка з ортопедичними матрасами.  Є 3-х місні підвищеної комфортності (18 кв) – доплата 250 грн;

– Економ в корпусі (3-х містний): LCD телевізор, холодильник, вентилятор, нові сучасні меблі, комод для одягу, ліжка з ортопедичними матрасами. Душ, туалет, умивальник в окремих блоках на території;

– Модульні котеджі: окремо збудовані одноповерхові будинки. В номерах: LCD телевізор, холодильник, кондиціонер, нові сучасні меблі, столики зі стільцями біля номеру на свіжому повітрі, дитячий майданчик. Душ, туалет , умивальник на території;

– Дерев’яні будиночки (економ): холодильник, стандартні меблі, столик зі стільцями. Душ, туалет, умивальник на території в окремих блоках.

Діти до 5 років без місця300 грн. (комунальні послуги за весь період відпочинку). Вартість одного проїзду: 1200 грн./дор., 1100 грн./дит до 10 років. У вартість входить: проїзд автобусом, проживання (10 ночей), страхування.

 

Якщо у вас залишилися певні питання, можете задати їх нам особисто. Чекаємо вас за адресою: м.Рівне, вул. Чорновола 1 (за ЦУМом в прим. “Львівського круасану”), 3 поверх, офіс 317. Також ви можете зв’язатися з нами за телефоном: +380967857131 (Viber).