Головна <Одеська область

Одеська область

 

База відпочинку “АТЛАНТИДА”  смт. Затока 12 днів (10 ночей)

     БАЗА ВІДПОЧИНКУ “Атландида” ЗНАХОДИТЬСЯ в ЦЕНТРАЛЬНІЙ ЧАСТИНІ ЗАТОКИ (Будакська коса), 150 метрів від піщаного пляжу. Для розміщення відпочиваючих на базі є двоповерхові дерев’яні зруби (на 4 номери) з 3 –х місними сімейними номерами “ПРЕМІУМ” та будиночки з 2-х місними номерами “НАПІВЛЮКС”.

     На території бази відпочинку є: інтернет, кухонна зона для приготування їжі (спільна), мангали, альтанки, піч, барбекю. На базі працює ресторан, в якому можна замовити харчування по меню та нічний клуб, який оформлений та оздоблений морським камінням. Територія дуже озеленена та потопає в різноманітті квітів та декоративних насаджень.

     Деревяні зруби, номери (Преміум) 3-х місні (28 номерів): коридор, в номерах стандартний комплект меблів, ТВ, холодильник, кондиціонер.

Діти до 5 років без місця300 грн. (комунальні послуги за весь період відпочинку).  Вартість проїзду (без проживання) в обидві сторони: 1100 грн./дор., 1000 грн./дит

У вартість входить: проживання 10 днів, проїзд, страхування

 

База відпочинку “ВЕСТРА”  смт. Затока 12 днів (10 ночей)

 

БАЗА ВІДПОЧИНКУ ВЕСТРА ЗНАХОДИТЬСЯ НА БЕРЕЗІ ЧОРНОГО МОРЯ в ЦЕНТРАЛЬНІЙ ЧАСТИНІ ЗАТОКИ ТА МАЄ СВІЙ ВЛАСНИЙ ПЛЯЖ З ПОЛОГИМ ВХОДОМ В МОРЕ . Пляж обладнаний роздягальнями. Територія бази добре озеленена. Для відпочиваючих на базі «ВЕСТРА» пропонуються двоповерхові кам’яні та дерев’яні корпуси:

– дерев’яні корпуси ( ЕКОНОМ), 2 лінія: в номерах стандартний комплект меблів, ТВ, холодильник. Умивальник, туалет на 4 номери. Душ на території;

-кам’яні 2-х поверхові корпуси(СТАНДАРТ), 2 лінія: в номерах стандартний комплект меблів, ТВ, холодильник, вентилятор або кондиціонер. Душ, туалет, умивальник в номері;

– 2-х поверхові корпуси(ПРЕМІУМ ), 1 лінія: в номерах стандартний комплект меблів, ТВ, холодильник, кондиціонер. Душ, туалет, умивальник в номері;

– номери покращеного планування (МОРСЬКИЙ), 1 лінія: в номерах покращений ремонт та комплект меблів, супутникове ТВ, холодильник, кондиціонер. Душ, туалет, умивальник в номері.

Вартість з однієї людини, з 3-х разовим харчуванням та проїздом

 

База відпочинку “МІКРОН”  смт. Затока 12 днів (10 ночей)

 

БАЗА ВІДПОЧИНКУ “МІКРОН” ЗНАХОДИТЬСЯ НА БЕРЕЗІ ЧОРНОГО МОРЯ В 55 КІЛОМЕТРАХ ВІД ОДЕСИ ТА МАЄ СВІЙ ВЛАСНИЙ ПЛЯЖ З ПОЛОГИМ ВХОДОМ В МОРЕ. Інфраструктура: відеозал, більярдна, настільний теніс, бари, кіоски, кафе, дискотека, спортивний майданчик, пляжний волейбол, морські атракціони. Для розміщення відпочиваючих на базі «Мікрон» є такі види номерів:

 – дерев’яні будиночки (ЕКОНОМ): в номерах стандартний комплект, меблів, ТВ, холодильник. Умивальник, туалет в будиночку на 4 номери. Душ на території;

– кам’яні корпуси (СТАНДАРТ): в номерах стандартний комплект меблів, ТВ, холодильник, вентилятор в номері. Туалет, умивальник, душ в номері;

– номери покращеного планування( ПРЕМІУМ): кам’яні корпуси, в номері покращене планування і комплект меблів, душ, туалет. умивальник, холодильник, телевізор, кондиціонер.

Вартість з однієї людини з проїздом

 

База відпочинку “РІВНЕНЧАНКА”  смт. Затока 12 днів (10 ночей)

БАЗА ВІДПОЧИНКУ “РІВНЕНЧАНКА” ЗНАХОДИТЬСЯ НА БЕРЕЗІ ЧОРНОГО МОРЯ в ЦЕНТРАЛЬНІЙ ЧАСТИНІ ЗАТОКИ (Будакська коса) ТА МАЄ СВІЙ ВЛАСНИЙ ПЛЯЖ З ПОЛОГИМ ВХОДОМ В МОРЕ. Пляж обладнаний зонтами, роздягальнями. Для розміщення відпочиваючих на базі є двоповерхові та одноповерхові корпуси з номерами “СТАНДАРТ” та ПРЕМІУМ” На території бази відпочинку є: інтернет, кухня для приготування їжі з посудом (спільна), мангали, альтанки. На базі можна замовити харчування по меню. На пляжі від бази працює кафе з живою музикою та дискотекою щодня.

Номери (СТАНДАРТ): в номерах стандартний комплект меблів, холодильник, стіл, стільці, тумбочки, шафа. Умивальник, туалет, душ на кожному поверсі (3 шт.) та на території бази.

Номери ( ПРЕМІУМ): в номерах стандартний комплект меблів, ТВ, холодильник, кондиціонер. Душ, туалет, умивальник в номері, міні-кухня з шкафчиками та умивальником.

Діти до 5 років без місця300 грн. (комунальні послуги за весь період відпочинку).  Вартість проїзду (без проживання) в обидві сторони: 1100 грн./дор., 1000 грн./дит

 

База відпочинку “ОДІСЕЙ”  с. Лебедівка 12 днів (10 ночей)

 

     База «Одісей» розташована всього в 50 метрах від моря, в одному з найчистіших і найекологічніших куточків Чорноморського узбережжя – в курортному селі Лебедівка Татарбунарського району Одеської області. Ця місцевість знаменита своїм унікальным лиманом Бурнас. Грязі лиману володіють цілющими властивостями і використовуються в лікуванні захворювань опорно-рухового апарату, нервової системи, шкірних захворювань.

     Територія бази дуже озеленена та доглянута, є зона Wi-Fi. Є мангали для приготування шашлику, кухня зі всім необхідним посудом та безліч альтанок прямо біля будиночків. На території бази також є кафе – їдальня з «лінією роздачі», де можна смачно поїсти за помірними цінами. З території бази побудований власний спуск до моря. Поки дорослі відпочивають, діти можуть погратися в пісочниці, покататися на гірках і качелях. Для розміщення відпочиваючих на базі “Одісей” є 4-х містні дерев’яні будиночки та корпуси зі зручностями (3-х поверхові нові корпуси з номерами “Преміум” та одноповерховий корпус з номерами “Стандарт” (3-х місні – 10 номерів).

     В будиночках – номери “Економ”: телевізор, холодильник та вентилятор, зручності на території. В корпусах – номери “Стандарт”(3-х місні) та “Преміум”(2-х містні, новий корпус): телевізор, холодильник, кондиціонер, душ, туалет, умивальник.

Діти до 5 років без місця300 грн. (комунальні послуги – номери Економ). В номерах Стандарт та Преміум 1000 грн.  Вартість одного проїзду: 1200 грн./дор., 1100 грн./дит до 10 років. У вартість входить: проїзд автобусом, проживання (10 ночей), страхування.

 

База відпочинку “КОМФОРТ У ЛІЛІЇ”  с. Лебедівка 12 днів (10 ночей)

На території бази є кафе  (комплексне харчування 250 грн. або на вибір), мангал, електроплити та умивальники для самостійного приготування їжі на кожному поверсі (терасі при виході з номеру), альтанки, дитячий майданчик та WI-FI по території. Для розміщення відпочиваючих на базі “Комфорт у Лілії” є 3-4-х містні номери “Стандарт” ( 3-й поверх) та 2-3-4 –х місні номери “Напілюкс”(2-3 поверх).

НОМЕРИ “СТАНДАРТ”: кондиціонер, нові та зручні меблі. Душ, туалет. Умивальник, холодильник на 3 номера на поверсі. НОМЕРИ “НАПІВЛЮКС”: холодильник, кондиціонер, нові та зручні меблі. Душ, туалет, умивальник в номері.

Діти до 6 років без місця300 грн. (комунальні послуги за весь період відпочинку).  Вартість одного проїзду (без проживання): 1200 грн./дор., 1100 грн./дит до 10 років. У вартість входить: проїзд автобусом, проживання (10 ночей), страхування.

База відпочинку “ВАЛЕНСІЯ”  с. Лебедівка 12 днів (10 ночей)

     База “ВАЛЕНСІЯ” розташована в 400 метрах від моря та в 250 метрах від лікувального лиману Бурнас. Територія бази знаходиться в затишному місці, безпосередньо біля соснового лісу та представляє собою 4-х поверховий сучасний будинок , який налічує 11 номерів. Територія бази доглянута та дуже озеленена. Є мангали для приготування шашлику, 2 сучасні кухні зі всім необхідним посудом та столики на відкритій терасі біля будинку. На території бази великий дитячий майдачник з гірками та качелями.

Для розміщення відпочиваючих на базі є 2-х-3-х-4-х містні сучасні номери в будинку. В кожному номері є холодильник, телевізор, та кондиціонер. Душ, туалет, умивальник знаходиться на кожному поверсі, крім мансарди, з розрахунку на 3 номера. Також душеві та туалети є по території бази відпочинку.

Діти до 5 років без місця300 грн. (комунальні послуги за весь період відпочинку).  Вартість одного проїзду (без проживання): 1200 грн./дор., 1100 грн./дит до 10 років. У вартість входить: проїзд автобусом, проживання (10 ночей), страхування.

 

     Якщо у вас залишилися певні питання, можете задати їх нам особисто. Чекаємо вас за адресою: м.Рівне, вул. Чорновола 1 (за ЦУМом в прим. “Львівського круасану”), 3 поверх, офіс 317. Також ви можете зв’язатися з нами за телефоном: +380967857131 (Viber).