Головна <Оформлення страхування для туристів та автомобіля за кордоном

Оформлення страхування для туристів та автомобіля за кордоном

ТУРИСТИЧНА СТРАХОВКА ДЛЯ ВИЇЗДУ ЗА КОРДОН

Останнім часом туристичне страхування отримало велику поширеність. Така страховка допоможе вам компенсувати медичні витрати, які пов’язані з наданням медичної допомоги під час подорожі.

Багатьом мандрівникам відомо, що послуги медиків за кордоном дуже дорогі. При наявності медичної страховки можна істотно заощадити свої грошові витрати і отримати кваліфіковану допомогу. За допомогою такої страховки ви зможете отримати допомогу лікаря оперативно і абсолютно безкоштовно.


ОСОБЛИВОСТІ В ТУРИСТИЧНОМУ СТРАХУВАННІ:

Туристична страховка актуальна не тільки людям, які зібралися на відпочинок за кордон, а й тим, хто вирушає за кордон на оздоровлення, лікування або з робочим візитом. Вона може включати в себе не тільки медичне страхування, але і страхування від нещасного випадку або не виїзд через непередбачені ситуації.


ЩО ВАЖЛИВО ЗНАТИ ПРИ ОФОРМЛЕННІ ДОГОВОРУ?

 
  • Страхові випадки – це серйозні травми, непередбачена хвороба туриста на момент перебування його в іншій країні;

  • страхові випадки обов’язково повинні бути вказані в договорі;

  • поки договір вважається дійсним, турист може виїжджати за кордон не один раз;

  • медична страховка для виїзду за кордон повинна оформлятися тими компаніями, які мають ліцензію. 

Вартість поліса може варіюватися і встановлюється індивідуально, оскільки на це впливає: вік застрахованого, мета поїздки, термін перебування за кордоном, країна.

Важливо знати, що країни Шенгенської угоди мають право відмовити у видачі візи або в’їзді в країну, якщо у туриста не буде медичної страховки.


СТРАХУВАННЯ АВТОМОБІЛЯ ПЕРЕД ВИЇЗДОМ ЗА КОРДОН

    «Зелена карта» – обов’язковий вид страхування ТЗ виїжджаючих за кордон, її ще іноді називають «грін карта». По зеленій карті страхується відповідальність водія, аналогічно автоцивілці, але діє вона за кордоном, в країнах учасниках міжнародної системи Зелена Карта. У випадку ДТП страхова компанія відшкодує збиток, нанесений іншим ТЗ, здоров’ю людей і майну в розмірі страхового ліміту, ліміт відповідальності відрізняється по різних країнах. Пересуватися по дорогах у країнах-учасницях Зеленої карти без цього поліса заборонено, також даний поліс обов’язково попросять пред’явити при перетині кордону, при його відсутності вас можуть просто не пропустити.


ЧОМУ ВАРТО ОФОРМИТИ СТРАХОВКУ У НАС?

Ми гарантуємо кожному клієнту:

Розумні ціни. Запропонуємо привабливі ціни, і вони Вам сподобаються!

Кваліфікований сервіс. Наші професіонали уважно і сумлінно підходять до своєї роботи. Вони готові надати консультацію про порядок страхування і оформити туристичну страховку в зручний для Вас час.

Оперативність. Оформимо поліс за лічені хвилини!

Зручність. Ви можете скористатися онлайн-страхуванням.

 

У Вас є чудова можливість розрахувати вартість полісу за лічені хвилини. Ми готові оформити страховку оперативно і кваліфіковано!

Нашими надійними партнерами є затребувані страхові компанії в Україні з хорошою репутацією і багаторічною історією.

Звертайтеся до нас вже сьогодні, і ми допоможемо оформити туристичну страховку, яка покриє Ваші витрати!

 

Якщо у вас залишилися певні питання стосовно наших послуг, можете задати їх нам особисто. Чекаємо вас за адресою: м.Рівне, вул. Чорновола 1 (за ЦУМом в прим. “Львівського круасану”), 3 поверх, офіс 317. Також ви можете зв’язатися з нами за телефоном: +380967857131 (Viber).