Головна <Статті < 5 найкрасивіших місць в Італії

5 найкрасивіших місць в Італії

Яскрава, прекрасна Італія відразу і безповоротно полонить своєю строкатістю і романтичним настроєм. Небагато країн можуть похвалитися таким багатством культури, архітектури, гастрономії та природних ландшафтів, яке є у Італії.  Насолоджуємося фото і плануємо подорожі.

             

Позітано, Кампанія

Один з найзнаменитіших курортів Італії розташувався  на Амальфітанському узбережжі біля підніжжя гір Латтарі.

Долина К’янті

Родина знаменитих червоних вин Італії і, можливо, один з кращих регіонів для автоподорожі: кипарисові алеї, зелені пагорби і безкраї поля з соняшниками – те, за що так люблять Тоскану мандрівники з усього світу.

Фонтан Радості, Сієна

Фонтан XV століття на площі Пьяцца дель Кампо в Сієні – одна з найяскравіших пам’яток тосканських містечок. Фонтан прикрашений численними скульптурами і барельєфом зі сценами створення Адама і вигнанням із раю.

Манарола, Чінкве-Терре

П’ять італійських містечок на узбережжі Генуезької затоки становлять національний парк Чінкве-Терре – Світова спадщина ЮНЕСКО. Манарола – найстаріше з тутешніх поселень. Крім архітектурних пам’яток, історія яких налічує майже півтисячі років, в кафе на вулицях Манарола можна знайти краще в Італії спагеті вонголе.

Венеція на заході

Ранній вечір – найкращий час, щоб помилуватися на один з найромантичніших міст Землі. Сонце, відбиваючись від води, кидає пурпурно-золоте світло на будиночки, які стоять уздовж каналів – в поєднанні з відлунням хвиль, які постійно б’ються виходить абсолютно магічна атмосфера.