Головна <Херсонська область

Херсонська область

 

База відпочинку “ЛЮДМИЛА”, Залізний порт 9 днів (7 ночей)

     База відпочинку знаходиться в 50 метрах від моря. ПРОПОНУЄ 2-х, 3-х-4-х місні мебльовані номера “НАПІВЛЮКС” (2-х поверховий корпус з окремими входами на 10 номерів) та “СТАНДАРТ” (в основному будинку на 8 номерів).

     Всі номери зі зручностями: туалет, умивальник, душ, гаряча вода, телевізор, кондиціонер (вентилятор), холодильник в номері. На території – є кухня для приготування їжі. Є мангал, альтанки для відпочинку, дитячий майданчик.

Вартість з 1 людини, з проїздом

Діти до 5 років без місця400 грн. (комунальні послуги за весь період відпочинку без місця по проживанню). ДІТИ від 5 до 10 років (при 2-х дорослих) – знижка 200 грн. Вартість проїзду (без проживання) в ДВІ сторони: 1200 грн. Дітям до 10 років знижка на проїзд – 100 грн.

База відпочинку “АЗИМУТ”, Залізний порт 9 днів (7 ночей)

     База налічує 156 номерів (440 місць) та знаходиться в 250 метрах від моря. Велика зелена територія, на якій знаходяться: дитячий майданчик, їдальня з 3-х разовим харчуванням, бар, де можна освіжитися охолоджувальними напоями, магазин з найнеобхіднішими товарами, кафе, де приготують на ваше замовлення страву на вогнищі, масажний кабінет, автостоянка, WI-FI і місця для відпочинку з альтанками і мангалом.

     Для Вашого відпочинку пропонуються номери від 2-х, 3-х місних економ класу, до люксів зі всіма зручностями, холодильником, телевізором, кондиціонером. Харчування 3-х разове в столовій – 200 грн. (50 грн. – сніданок, 80 грн. – обід, 70 грн. – вечеря)

                                                       Вартість з 1 людини, з проїздом

Знижки для дітей від 6 до 10 років – 10%. До 6 років – 150 грн. (комунальні послуги)

Міні-пансіонат “ВИШНЯ У НАДІЇ”, Залізний порт 9 днів (7 ночей)

     База відпочинку знаходиться в 50 метрах від моря та налічує 24 номери для проживання відпочиваючих. ПРОПОНУЄ 2-х, 3-х, 4-х містні мебльовані номера “ЕКОНОМ” (в номері – нові дерев’яні ліжка, тумбочки, вішачок. вентилятор, холодильники (в 3-х-4-х містних номерах)) та номери “СТАНДАРТ”( в номері душ, туалет, умивальник, комлект сучасних меблів, телевізор, холодильник, вентилятор).

     На території – є кухня для приготування їжі з необхідним посудом та холодильниками. Є мангал та столики для відпочинку, WI-FI по території.

Вартість з 1 людини, з проїздом

 

Діти до 4 років без місця – 150 грн., від 4 до 10 років, без місця – 350 грн (при 2-х дорослих – комунальні послуги за період відпочинку). Вартість проїзду (без проживання) в ДВІ сторони: 1200 грн. Діти до 10 років знижка на проїзд – 100 грн.

Міні-готель “ТРЕВЕЛ” + сімейні будиночки, Залізний порт 9 днів (7 ночей)

     Міні-готель знаходиться в 250 метрах від моря . ПРОПОНУЄ 2-х, 3-х-4-х місні мебльовані номери “СТАНДАРТ” (2-х поверховий корпус з окремими входами на 7 номерів) та “СІМЕЙНІ будиночки” на 4-5 чоловік на окремій озелененій території.

СТАНДАРТ: туалет, умивальник, душ, гаряча вода, телевізор, кондиціонер (вентилятор), холодильник в номері. Номери виходять на терасу зі столиками та стільцями. На території – є кухня для приготування їжі.

 СІМЕЙНІ будиночки економ-типу: окремі будинки, розміщені в 150 метрах від моря. В будиночку: ліжка, тумбочки, телевізор, холодильник, вентилятор, міні-кухня з газовою плитою, умивальником та посудом.

Вартість з 1 людини, з проїздом

Діти до 5 років – 350 грн. (комунальні послуги за період відпочинку без місця по проживанню).

ДІТИ від 05 до 10 років (при двох дорослих) – знижка 200 грн. Вартість проїзду (без проживання) в ДВІ сторони: 1200 грн. Діти до 10 років знижка на проїзд – 100 грн.

Якщо у вас залишилися певні питання, можете задати їх нам особисто. Чекаємо вас за адресою: м.Рівне, вул. Чорновола 1 (за ЦУМом в прим. “Львівського круасану”), 3 поверх, офіс 317. Також ви можете зв’язатися з нами за телефоном: +380967857131 (Viber).